Poznaj nowy standard marketingu digital

Agencja Digital In-house

Pełna transparentność i rewolucyjna efektywność - 40% wyższa niż u konkurencji. Bez tajemnic i niespodzianek. Wysoki poziom zaufania wypracowany przez zespół naszych ekspertów.

ZAUFALI NAM

PepsicoNest PhilipsNest Carrefour Nest PolpharmaNest Nest BankNest
Digital marketing

Jesteśmy agencją mediową digital in-house

Specjalizujemy się w działaniach mediowych Digital z naciskiem na działania w modelu Programmatic i kompleksowe doradztwo w tym zakresie. Budujemy kompetencje mediów digital in-house, w tym wewnętrze zespoły mediowe dla marketerów.

Praca na odległość

Co nas wyróżnia

TRANSPARENTNOŚĆ

Zapewniamy pełną przejrzystość i uczciwie rozliczamy się ze wszystkich powierzonych nam budżetów mediowych. Bez wyjątków, ukrytej marży AVB-sów. Zapewniamy pełny dostęp do narzędzi i dokumentów związanych z zakupem mediów.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasi eksperci są doświadczeni w prowadzeniu działań reklamowych online i budowaniu kompetencji in-house. Do pracy z reklamodawcami podchodzimy holistycznie.

EFEKTYWNOŚĆ KOSZTOWA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w mediach nasi eksperci robią kampanie średnio o 40% bardziej efektywnie niż konkurencja.

NAJWYŻSZY POZIOM OBSŁUGI

Tworzymy kompleksowe rozwiązania digital. Sprawdź najwyższy poziom naszej obsługi klienta i płynne przejście od pomysłu do realizacji!

Kładziemy nacisk na pełną transparentność działań i nadzór nad sprawnym przebiegiem kampanii. Osiągamy wyniki o 40 proc. lepsze od konkurencji.

Nasze usługi

W Pure Play oferujemy szeroką gamę usług marketingu cyfrowego, w zależności od potrzeb naszych partnerów. Zajmujemy się kompleksowo obsługą kampanii w mediach cyfrowych i budowanie kompetencji in-house. Umiejętnie dopasowujemy się do Twoich wymagań. Myślimy o Twoim biznesie całościowo.

Dobry marketing zwiększa dochody

Kampanie mediowe digital

Dzięki naszej wiedzy na temat mediów digital 360 oferujemy kompleksowe rozwiązania. Pomogą one Twojej firmie dotrzeć do docelowej grupy odbiorców za pomocą różnych kanałów cyfrowych: od programatiku, poprzez media społecznościowe, search, reklamę natywną, kanały wideo, aż do działań display.

Zapewniamy skrojone na miarę strategie digital zgodne z Twoimi celami biznesowymi. Do optymalizacji kampanii wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia.

Mężczyzna i kobieta rozmawiają

Budowanie kompetencji in-house

Budujemy kompetencje mediów digital in-house w strukturach naszych partnerów: od warsztatów, przez strategie cyfrowe, po zespoły mediów in-house. Tylko transparentny i wykwalifikowany partner z potwierdzonym doświadczeniem potrafi tego dokonać.

Nasz zespół ekspertów ściśle współpracuje z Twoim działem marketingu. Dostosowujemy nasze działania do celów Twojej firmy.

Referencje

Gwarantujemy naszym partnerom najlepsze rezultaty i budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Dzięki przejrzystości w działaniu możemy być całkowicie szczerzy wobec naszych partnerów. To nam pomaga zdobyć zaufanie, osiągnąć wyższą efektywność i skuteczność.

Michał Walczyński

Michał Walczyński

Digital Hub Lead Europe & Americas | Versuni (Philips brands)

Pure Play to agencja mediowa, z którą współpracując dostrzegliśmy liczne zalety, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Wśród nich najbardziej warto podkreślić rzetelność i uczciwość w każdym aspekcie działania. Dążenie do efektywności jest w Pure Play nie tylko obietnicą, ale przede wszystkim codzienną praktyką. Cenimy sobie elastyczność zespołu, która pozwala nam dostosować się do dynamicznie zmieniających się okoliczności. Transparentność współpracy jest dla nas kluczem do pełnego zrozumienia i zaufania. Dodatkowo, regularny feedback od Pure Play wzbogaca naszą współpracę, umożliwiając ciągłe doskonalenie oraz budowanie trwałej i owocnej relacji biznesowej.

Monika Kowalska i Małgorzata Smakosz

Monika Kowalska i Małgorzata Smakosz

Menedżer Działu Marketingu|Menedżer ds. eCommerce|Carrefour Poland

Współpracujemy z Pure Play od kilku lat. Wspólnie wypracowana strategia oraz jej bardzo dobra implementacja zaowocowała wieloma dobrze zaplanowanymi i zrealizowanymi kampaniami. To za co cenimy Pure Play to rozumienie i dbałość o nas jako klienta oraz doskonała obsługa. A co wyróżnia Pure Play? To transparentność w planowaniu i kupowaniu mediów. Dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie, które każdego dnia prowadzi nas do lepszych efektów kampanii mediowych zarówno w działaniach wizerunkowych jak i ecommerce.

Josep Hernandez

Josep Hernandez

Europe Senior Director Media and Connections|Pepsico

Pure Play jest partnerem Pepsico w budowaniu i rozwoju zespołu mediów digital in-house na wiele rynków europejskich. Pomogli nam zaprojektować zespół, sposoby pracy i wszystkie procesy, ale także znaleźli odpowiednich ludzi, aby z powodzeniem kierować tym międzynarodowym zespołem, który wspólnie stworzyliśmy. Pure Play przeprowadziło nas przez proces wdrożenia i nadal nas wspiera. Dzięki naszemu zespołowi mediów in-house wnieśliśmy do naszej firmy kompetencje i wiedzę mediową, co umożliwia nam znacznie bardziej efektywne i wydajnie działanie. Nie byłoby to możliwe bez partnera takiego jak Pure Play.

Nasze cyfrowe kamienie milowe

Sukcesy naszych partnerów to najlepszy dowód naszej eksperckiej wiedzy i naszych kompetencji.

Paweł Kuczma

Brown Effie 2022

Another excellent news this year. This time from the #Effie2022 competition. Bronze Effie ???? in the Launch/Re-launch category for the campaign „Straight from the rocks of Jura – Jurajska” (Jurajska/Hortex).

Brown Effie 2022

Paweł Kuczma

Brown Effie 2022

Another excellent news this year. This time from the #Effie2022 competition. Bronze Effie ???? in the Launch/Re-launch category for the campaign „Straight from the rocks of Jura – Jurajska” (Jurajska/Hortex).

Brown Effie 2022

Paweł Kuczma

Brown Effie 2022

Kolejna doskonała wiadomość w tym roku. Tym razem z konkursu #Effie2022. Brązowe Effie ???? w kategorii Launch/Re-launch za kampanię „Prosto ze skał Jury – Jurajska” (Jurajska/Hortex).

Brown Effie 2022
Kampanie digital

Chcesz przenieść swoje kampanie digital na wyższy poziom?

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie rozwijać się w mediach digital. Spraw, aby kampania była bardziej efektywna i skuteczna.