O nas

Jesteśmy efektywną i działającą transparentnie Agencją Digital In-house. Specjalizujemy się w realizacji kampanii 360 w mediach cyfrowych. Pomagamy naszym partnerom budować kompetencje mediów digital in-house. Transparentność i efektywność są naszymi priorytetami. Pracujemy wyłącznie w interesie klientów.

O nas

Nasze wartości

W pracy spędzamy znaczną część naszego życia, dlatego staramy się, aby ten czas upływał w dobrej atmosferze. Jednocześnie stawiamy sobie ambitne cele i czerpiemy satysfakcję z ich realizacji.

Transparentność

Pure Play jest agencją działającą w 100% transparentnie. W mediach chodzi o pieniądze, więc mówimy o tym otwarcie.

Transparentność

Odpowiedzialność

Czujemy się odpowiedzialni za cele biznesowe i budżety naszych partnerów. Chcemy mieć pewność, że wykorzystujemy zasoby najlepiej jak potrafimy. Dlatego weryfikujemy, wyszukujemy, czytamy, zgłębiamy wiedzę i słuchamy mądrzejszych od nas.

Odpowiedzialność

Ambicja

Jesteśmy głodni sukcesu i elastyczni. Działamy szybko. Nie zadawala nas poziom minimum – zawsze robimy maksimum.

Ambicja

Jak zapewniamy większą efektywność budżetu reklamowego

W porównaniu z pozostałymi agencjami mediowymi mamy znacznie większą skuteczność i o 40% wyższą efektywność. Wyróżniają nas:

  • Strategiczne podejście do mediów cyfrowych
  • Transparentność
  • Rzetelna praca mediowa

Pure Play zapewnia dostęp do wszystkich danych z kampanii. Dzięki temu nasi partnerzy znają dokładną wartość swoich inwestycji.

Pure Play
Inne agencje

Przekonaj się, jakie oszczędności możemy przynieść Twojej marce i Twojej firmie

Zapytaj nas o weryfikację efektywności swoich kampanii

Poznaj nasz zespół ekspertów

W naszym zespole zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie w mediach digital. Tworzymy zespoły z myślą o naszych partnerach. Stale poszerzamy grono ekspertów, aby utrzymać usługi na najwyższym poziomie.

Pawel Kuczma

Pawel Kuczma

Managing Director

Założyciel Pure Play. Ponad 15 lat doświadczenia w mediach digital. Przed założeniem Pure Play zarządzał Amnetem (Dentsu), pracował także dla Mediacomu. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim.

Łukasz Ziarkiewicz

Łukasz Ziarkiewicz

Digital Media Director

Ponad 10 lat doświadczenia w pracy z reklamodawcami lokalnymi i międzynarodowymi w Pure Play, Dentsu i innych agencja mediowych.

Kampanie cyfrowe

Przygotuj się do przeniesienia kampanii cyfrowych na wyższy poziom

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie rozwijać się w mediach cyfrowych. Spraw, aby kampania była bardziej wydajna i skuteczna.